Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

NOVÁ TEXTILNÁ HALA V HOLEŠOVE

Nová textilná montovaná hala s kombinovaným farebným opláštením s rozmermi 12 x 32 x 4,5 m bude slúžiť ako skladová hala. Skladová hala má plnostenné stĺpy a bez priehradové väzníky. Na prianie zákazníka sme navrhli farebnú kombináciu opláštenia. Konštrukcia tejto montovanej haly má výhodu svojej ceny a rýchlosti výstavby. Nová montovaná hala má modernú technológiu vo vypínaniu textilného opláštenia a tým dosahuje dlhej životnosti.

Textilná montovaná hala má konštrukčne vyvinutý systém z priehradových alebo bez priehradových stĺpov a väzníkov. Konštrukcia textilné montované haly je navrhnutá z plnostenných či jeklových oceľových profilov, ktoré majú svoj dôraz z hľadiska pevnosti. Konštrukcia tejto montovanej haly má výhodu svojej ceny a rýchlosti výstavby.

Montované haly sú najčastejšie využívané ako skladové haly pre skladovanie rôzneho materiálu či tovaru. Montované oceľové haly sú v dnešnej dobe jednými z najvyužívanejších stavieb v oblasti priemyslu, služieb a poľnohospodárstva. Skladové montované haly navrhujeme a vyrábame s maximálnou kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Skladová montovaná hala je tvorená priehradovou alebo bez priehradovou konštrukciou alebo ich kombinácií, plnostenými stĺpy a priehradovými väzníkmi. Skladové haly dodávame s textilným, plechovým alebo zatepleným opláštením. Všetky typy montovaných hál, ktoré ponúkame, sú vhodné na realizáciu skladovej haly.


Späť na výpis článkov


MenuX