Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Dotácie z EÚ

 
Ďalšou súčasťou našej spoločnosti je doplnok služby ponúkané našim klientom zaistenie dotácií na haly z EÚ alebo štátneho rozpočtu. Týmto klienti firmy Kohal s.r.o. znížia investičné náklady až o 60% (režim skupinovej výnimky) a v niektorých prípadoch dokonca až o 90% (režim de-minimis).
Dotácie pre nás zabezpečuje poradenská spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, o čom svedčí referencie. K dotáciám na montované haly zabezpečujeme vybavenie povolenia, vizualizácia, štúdiu, spracovanie žiadostí a iné.

Spoločnosť KoHal s.r.o. spoločne s dotačnou firmou úspešne vybavujú dotácie!

Dotácie z EÚ je možné čerpať:

  • výrobné haly - k realizácii výrobnej haly s nízkou obstarávacou cenou a rýchlou výrobou sa v poslednej dobe preferujú výstavby ľahké montované haly.
  • skladové haly - naše montované haly sú najčastejšie využívané ako skladové haly pre skladovanie rôzneho materiálu.
  • športové haly - montované haly sú veľmi obľúbené pri zastrešeniu rôznych športových ihrísk či iné športové plochy, slúži najčastejšie k zastrešeniu tenisových kurtov, florbalového či volejbalového ihriska, plaveckého bazénu atď.
  • jazdiarne - výstavba zakrytých jazdiarní je podporovaná z dotačných titulov Ministerstva poľnohospodárstva ČR. Táto podpora sa týka nielen investícií do športových zariadení (zmienené jazdiarne), ale tiež sa tu dá financovať rekonštrukcie alebo nová výstavba ubytovacích zariadení so zameraním na agroturistiku a vidiecky cestovný ruch. Ďalšími oblasťami podpory môžu byť úpravy okolia ubytovacích a športových zariadení (spevnené plochy, prístupové komunikácie, zeleň, miesta oddychu a pod.).
  • hangáre - haly je možné financovať z dotácií z EÚ
  • zastrešenie

V prípade záujmu je možné nás kontaktovať na telefónnom čísle +420 777 593 210 a zistiť si referencie a aktuálne možnosti čerpania dotácií. Neváhajte a kontaktujte nás, konzultácie zadarmo !!!

V prípade záujmu o dotácie na emailovú adresu info@kohal.cz
 


MenuX