Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Montované haly-typ

Textilná montovaná hala má konštrukčne vyvinutý systém z priehradových alebo bez priehradových stĺpov a väzníkov. Konštrukcia textilné (plachtové) montovanej haly je navrhnutá z plnostenných či jeklových oceľových profilov, ktoré majú svoj dôraz z hľadiska pevnosti. Konštrukcia tejto montovanej haly má výhodu svojej ceny a rýchlosti výstavby.

Plechová montovaná hala je tvorená priehradovou alebo bez priehradovou konštrukciou alebo ich kombinácií, plnostenné stĺpy a priehradové väzníky. Montovaná hala má tvar sedlovej strechy s menším uhlom stupňov. Svojimi vlastnosťami je plechová montovaná hala dimenzovaná na snehovej a veternej oblasti. Plechovú halu možno dodať a namontovať do akejkoľvek snehovej a veternej oblasti.

Tento typ montovanej haly je navrhnutý tak, aby odolával snehovej a veternej oblasti. Vo štandardu dodávame oceľovú konštrukciu tejto montovanej haly v syntetickej základnej a vrchnej farbe RAL 7012. Je možné dodať aj iný odtieň RAL. Táto montovaná hala sa navrhuje od 8 m až do 20 m šírky podľa snehovej oblasti. Najčastejšie využitie tejto montovanej haly: skladová hala, výrobná hala, senník a zastrešenie hál.

Kotvenie montované haly

Kotevný systém konštrukcie tejto montovanej haly je možné umiestniť na asfalt, betónové platne, cestné panely, obvodové murivo a betónové pätky. Spôsob inštalácie montovanej haly je potom určený konkrétnym typom povrchu. Kotvenie je navrhnuté podľa druhu montované haly a podľa spodnej stavby v danom mieste. Je navrhovaná podľa statickej a geologickej správy. Ak si neviete rady so spodnou stavbou, radi Vám pomôžeme, navrhneme, zameriame a zhodnotíme existujúci podklad montovanej haly.

Montované haly a ich opláštenie

Tieto montované haly majú modernú technológiu vo vypínanie textilného opláštenia a tým dosahujú dlhej životnosti. Systém týchto montovaných hál je tak vyspelý, že sa budujú aj v náročných snehových oblastiach. Ďalej možno kombinovať textilné opláštenie s trapézovým plechom. Je možná alternatíva boky trapézový plech a strecha textilné opláštenie. Montované haly navrhujeme v rôznom farebnom prevedení RAL. Špeciálne vyvinuté opláštenie je z vysoko kvalitného vlákna obojstranne lakovaného proti UV žiareniu. Opláštenie týchto montovaných hál dodávame vo štandardu v rozmedzí 650 a 1050 g / m2 s pevnosťou 3,0 a 4,2 / 50 mm.

Voliteľné príslušenstvo k montované hale

 • ponúkame farebné opláštenie a na želanie (podľa vzorkovníka POLYMAR)
 • vykurovanie
 • klimatizácia
 • elektroinštalácia vrátane revíznej správy
 • na strechu či prednú časť čela inštalujeme logá aj nápisy
 • navrhujeme rôzne prevedenia opláštenia v kombinácii textil / trapézový plech
 • dodávame odvetrávacie turbíny, okná alebo striešky
 • vybavujeme povolenie
 • navrhujeme debnenie či tribúnu
 • dodávame haly na kľúč
 • demolácie existujúcich objektov a ich likvidácia
 • vo standartu montujeme pojazdová či pántová plechová vráta, ale je možné na želanie zákazníka dodať sekčné či rolovacie.

Prečo si vybrať práve MONTOVANÚ HALU od firmy KoHal s.r.o. :MenuX