Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Reference

TEXTILNÉ HALY TYP V

Oceľová montovaná hala typu V má konštrukčne vyvinutý systém, tak aby usporila pre klienta miesto v hale. Konštrukcia textilné haly (plachtové haly) je navrhnutá z plnostenných či jeklových oceľových profilov, ktoré majú svoj dôraz z hľadiska pevnosti. Konštrukcia tejto montovanej haly má svoj dôraz na cenu a rýchlosť výstavby.
Tento typ oceľovej haly je navrhnutý tak, aby odolával snehovej a veternej oblasti. Vo štandardu dodávame oceľovú konštrukciu tejto montovanej haly v syntetickej základnej a vrchnej farbe RAL 7012. Je možné dodať aj iný odtieň RAL. Táto montovaná hala sa navrhuje od 8 m až do 20 m šírky podľa snehovej oblasti. Najčastejšie využitie tejto montovanej oceľovej haly: skladová hala, výrobná hala, senník a zastrešenie, ktoréhokoľvek výrobku, materiálu či automobilov.

TEXTILNÉ HALY TYP A

Špeciálne vyvinutá montovaná hala z priehradové konštrukcie so sedlovou strechou s rovnými bokmi. Oceľová hala sa skladá z rôznych jeklových alebo rúrkových priehradových rámov a je dbané na svoj dôraz z hľadiska ceny a snehového zaťaženia či veternej oblasti. Štandardne sa oceľová konštrukcia montovanej haly dodáva v základnej a vrchnej farbe RAL 7012 šedivej farby a je možné ju aplikovať aj v iných odtieňoch farby. Táto montovaná hala je najpredávanejším typom konštrukcie. Táto hala s priehradovou konštrukciou je navrhovaná od 15 m až do 80 m šírky.
Textilné montované haly typu A majú široké využitie pre mnoho firiem v priemysle, poľnohospodárstve, letectve a tiež v športe. V praxi sa tieto oceľové haly najčastejšie využívajú, ako skladové haly, športové haly, hangáre pre lietadlá, jazdiarne, výrobné haly, zastrešenie silážnych žľabov, senníky, kravíny, atď.
 

TEXTILNÉ HALY U a O

Svoj dôraz a zmysel má i montovaná oblúková hala typu U. U tohto typu montovanej haly bol kladený dôraz na vzhľad a špecifikáciu využiteľnosti. Montovaná oblúková hala typu U má oblúkovú strechu s rovnými bokmi. Montovaná oblúková hala je navrhnutá z priehradové konštrukcie z rúrkových profilov v pozdĺžnom smere previazané. U oceľovej haly je kladený dôraz na cenu, vzhľad, kvalitu a rýchlosť výstavby. Táto oceľová hala je variabilná do dĺžky pridanie jednotlivých rámov k sebe previazané v pozdĺžnom smere. Na prianie zákazníka vieme konštrukciu pozinkovať, kde je životnosť oveľa vyššia.
Montovaná oblúková hala odoláva snehovej alebo veternej oblasti. Halu možno vyrovnávať pomocou základne U na nerovný existujúci povrch. Vo štandardu dodávame oblúkovú halu v syntetickej základnej a vrchnej farbe RAL 7012. Je možné dodať aj iný odtieň RAL. Táto oblúková hala sa navrhuje od 10 m až do 30 m šírky podľa snehovej oblasti. Oblúková hala sa najviac využíva ako skladová hala, senník alebo zastrešenie materiálu alebo výrobkov.

PLECHOVÉ HALY

Plechová montovaná hala je tvorená priehradovou alebo bez priehradovou konštrukciou alebo ich kombinácií, plnostenné stĺpy a priehradové väzníky. Montovaná hala má tvar sedlovej strechy s menším uhlom stupňov. Svojimi vlastnosťami je plechová hala dimenzovaná na snehovej a veternej oblasti. Plechovú halu možno dodať a namontovať do akejkoľvek snehovej a veternej oblasti. Na prianie zákazníka vieme konštrukciu pozinkovať, kde je životnosť oveľa vyššia.

Plechové montované haly vyjú s maximálnou kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Je ozdobou každej rozvíjajúcej firmy. Plechová montovaná hala je využívaná hlavne ako výrobná hala, predajná hala, skladová hala, kravín, senník, zastrešenie silážnych žľabov, výrobkov alebo materiálu.

Představujeme Vám ukázku našich vybraných referencí, které jsme vyrobili a postavili. Neváhejte si vybrat halu podle Vašich představ a kontaktovat nás na tel. + 420 777 593 210.MenuX