Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

PLACHTOVÁ HALA V Loučkách

CIEĽ Plachtové HALY

Sklad materiálu.

ZAUJÍMAVOSŤ PLACHTOVÉ HALY

Na prianie zákazníka sme vytvorili na plachtovou halu kombinované farebné opláštenie. Plachtová hala má LED osvetlenie v štyroch radoch. V čele a na rohu haly je ďalší osvetlenie pre lepšiu orientáciu pri vjazde do haly. Na plachtové hale sú umiestnené elektrické posuvné vráta. Na streche plachtové haly sú umiestnené samočinné ventilačné turbíny pre lepšie odvetrávanie vlhkosti v hale.

Textilná montovaná hala má konštrukčne vyvinutý systém z priehradových alebo bez priehradových stĺpov a väzníkov. Konštrukcia textilné montované haly je navrhnutá z plnostenných či jeklových oceľových profilov, ktoré majú svoj dôraz z hľadiska pevnosti. Konštrukcia tejto montovanej haly má výhodu svojej ceny a rýchlosti výstavby.

Montované haly sú najčastejšie využívané ako skladové haly pre skladovanie rôzneho materiálu či tovaru. Montované oceľové haly sú v dnešnej dobe jednými z najvyužívanejších stavieb v oblasti priemyslu, služieb a poľnohospodárstva. Skladové montované haly navrhujeme a vyrábame s maximálnou kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Skladová montovaná hala je tvorená priehradovou alebo bez priehradovou konštrukciou alebo ich kombinácií, plnostenými stĺpy a priehradovými väzníkmi. Skladové haly dodávame s textilným, plechovým alebo zatepleným opláštením. Všetky typy montovaných hál, ktoré ponúkame, sú vhodné na realizáciu skladovej haly.


Späť na výpis článkov


MenuX