Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

PLACHTOVÁ MONTOVANÁ HALA v Přelouči

CIEĽ SKLADOVÉ HALY

Sklad materiálu pre automobilový priemysel.

ZAUJÍMAVOSŤ SKLADOVÉ HALY

Táto skladová hala bola dodávaná na "kľúč" vrátane spodnej stavby a elektroinštalácie. Výškový rozdiel spodnej stavby skladovej haly činí 3 m. Na prianie zákazníka sme nechali na textilné opláštenie natlačiť logo spoločnosti o rozmere 10 x 1,8 m. Pre lepšie odvetrávanie v hale sme na hrebeň skladovej haly umiestnili samočinné ventilačné turbíny. V hale je namontované osvetlenie s revíznou správou. Okolo konštrukcie sú umiestnené drevené zábrany proti poškodeniu oceľovej konštrukcie a opláštenia. Vjazd do plachtové haly je o šírke 12 m z dôvodu lepšej manipulácie so skladovým materiálom.

Montované haly sú najčastejšie využívané ako skladové haly pre skladovanie rôzneho materiálu či tovaru. Montované oceľové haly sú v dnešnej dobe jednými z najvyužívanejších stavieb v oblasti priemyslu, služieb a poľnohospodárstva. Skladové montované haly navrhujeme a vyrábame s maximálnou kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Skladová montovaná hala je tvorená priehradovou alebo bez priehradovou konštrukciou alebo ich kombinácií, plnostenými stĺpy a priehradovými väzníkmi. Skladové haly dodávame s textilným, plechovým alebo zatepleným opláštením. Všetky typy montovaných hál, ktoré ponúkame, sú vhodné na realizáciu skladovej haly.


Späť na výpis článkov


MenuX