Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

POĽNOHOSPODÁRSKA HALA V DOUDLEBÁCH nad Orlicí

CIEĽ HALY

Zastrešenie poľnohospodárskej mechanizácie.

ZAUJÍMAVOSŤ HALY

Okolo haly je výmurovka do 2 m. Kombinácia farebného opláštenia a olemovania dáva hale pekný vzhľad. Pojazdové brány sú umiestnené v čelách haly na boku. Na hale sú umiestnené presvetľovacie pásy pre lepšiu viditeľnosť vo vnútri haly.

Plechová montovaná hala je tvorená priehradovou alebo bez priehradovou konštrukciou alebo ich kombinácií, plnostenné stĺpy a priehradové väzníky. Montovaná hala má tvar sedlovej strechy s menším uhlom stupňov. Svojimi vlastnosťami je plechová hala dimenzovaná na snehovej a veternej oblasti. Plechovú halu možno dodať a namontovať do akejkoľvek snehovej a veternej oblasti. Na prianie zákazníka vieme konštrukciu pozinkovať, kde je životnosť oveľa vyššia.

Plechové montované haly vyjú s maximálnou kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Sú ozdobou každej rozvíjajúcej firmy. Vyrábame plechové haly s trapézovým plechom či zatepleným panelom PUR, PIR alebo PS. Plechová montovaná hala je využívaná hlavne ako výrobná hala, predajná hala, skladová hala, kravín, senník, zastrešenie silážnych žľabov, výrobkov alebo materiálu.


Späť na výpis článkov


MenuX