Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

PRÍSTREŠOK PRE POĽNOHOSPODÁRSKU TECHNIKU V OBCI HVIEZDA, okr. Trutnov

CIEĽ HALY

Zastrešenie poľnohospodárskej mechanizácie.

ZAUJÍMAVOSŤ HALY

Na prianie zákazníka sme na strechu prístrešku umiestnili plechy s imitáciou strešné tašky. Presah konštrukcie na šírke haly je 1,2 m a na dĺžke haly 1 m na každej strane. Väzníky sú vyrobené s kombináciou dreva a železa.

Využite nezáväzné kalkulácie ZADARMO! vyplniť formulár

Plechová montovaná hala je tvorená priehradovou alebo bez priehradovou konštrukciou alebo ich kombinácií, plnostenné stĺpy a priehradové väzníky. Montovaná hala má tvar sedlovej strechy s menším uhlom stupňov. Svojimi vlastnosťami je plechová hala dimenzovaná na snehovej a veternej oblasti. Plechovú halu možno dodať a namontovať do akejkoľvek snehovej a veternej oblasti. Na prianie zákazníka vieme konštrukciu pozinkovať, kde je životnosť oveľa vyššia.
Plechové montované haly vyjú s maximálnou kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Sú ozdobou každej rozvíjajúcej firmy. Vyrábame plechové haly s trapézovým plechom či zatepleným panelom PUR, PIR alebo PS. Plechová montovaná hala je využívaná hlavne ako výrobná hala, predajná hala, skladová hala, kravín, senník, zastrešenie silážnych žľabov, výrobkov alebo materiálu.


Späť na výpis článkov


MenuX