Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

SKLADOVÁ MONTOVANÁ HALA v NOVÉ ČERVENÉ VODĚ okr. JESENÍK

CIEĽ HALY

Sklad krmív.

ZAUJÍMAVOSŤ HALY

Hala je ukotvená na cestné panely. Montovaná hala má na streche samočinné ventilačné turbíny pre väčšiu cirkuláciu vzduchu v hale. Na prianie zákazníka sme opláštili strechu montované haly bielu textílií a boky zelenú textílií. Hala má 2 ks pojazdových plechový brány o veľkosti 4 x 4,2 m.

Montované haly sú najčastejšie využívané ako skladové haly pre skladovanie rôzneho materiálu či tovaru. Montované oceľové haly sú v dnešnej dobe jednými z najvyužívanejších stavieb v oblasti priemyslu, služieb a poľnohospodárstva. Skladové montované haly navrhujeme a vyrábame s maximálnou kvalitou a úžitkovými vlastnosťami. Skladová montovaná hala je tvorená priehradovou alebo bez priehradovou konštrukciou alebo ich kombinácií, plnostenými stĺpy a priehradovými väzníky. Skladové haly dodávame s textilným, plechovým alebo zatepleným opláštením. Všetky typy montovaných hál, ktoré ponúkame, sú vhodné na realizáciu skladovej haly.
Späť na výpis článkov


MenuX